.

=- FİRMA PROFİLİ -=

.

KONYA YAPI; Isı, tesisat ve yapı malzemeleri satış ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

Firmamız; Kurulduğu 1991 yılından günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

30 yılı geçen zaman içinde, sektörde olmanın verdiği bilgi ve tecrübemizle globalleşen dünyadaki gelişmeleri de yakından izleyerek, müşterilerimize kaliteli ürün, malzeme ve ekipmanları en iyi şartlarda sağlamanın çabası içinde olduk.

Ana hedefimiz, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn ve montajı, hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

İşimizin değişmez ve vazgeçilmez şartı sözümüz ve iş sahipliğimizdir. Teknolojik gelişmeleri ve sektördeki yenilikleri yakından takip eden kadromuz, çağdaş anlayış, modern tasarım, teknolojik donanım, hızlı servis, müşteri memnuniyeti ve kalite hizmet anlayışını kendine ilke edinmiştir.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından, ürün kalitesinden ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını zamanında ve ekonomik fiyatla karşılamak üzerine kuruludur.

Mısır slajı torbalama paketleme makinası, kömür torbalama çuvallama makinası, sıvı kireç torbalama paketleme makinası, küspe torbalama çuvallama makinası